O Nas

Kim jesteśmy

Witaj w It setup!


Jesteśmy wyspecjalizowanymi pasjonatami sprzętu komputerowego z ponad 20 letnim doświadczeniem. Głównie specjalizujemy się w sprzęcie klasy PC z szeroko pojętym zastosowaniem.
Począwszy od komputerów multimedialnych codziennego użytku, poprzez wysoko wydajne Komputery dla Graczy, zaawansowane Stacje Robocze
dedykowane ściśle określonym środowiskiem pracy, oraz tworzymy bardzo zaawansowane systemy chłodzenia wodą z zastosowaniem w komputerach PC, w celu
absolutnego zmaksymalizowania wydajności danego sprzętu.
Dodatkowo prezentujemy wszelkiego rodzaju testy sprzętu komputerowego w oparciu o znane wszystkim marki branży komputerowej, ale również mniej znanych producentów, nie kiedy debiutantów, których produkty naszym zdaniem niewątpliwie zasługują na szczególną uwagę.
Z racji iż naszą dewizą w branży jest fakt iż prezentowany przez nas sprzęt ma charakteryzować się wydajnością w swoim segmencie cenowym, dostarczymy materiały potwierdzających ten fakt a niżeli wspierając jedynie panujące trendy.
Nie zabraknie również uwielbianego przez nas wszystkich akcentu Gamingowego. Recenzje gier komputerowych, aktualności ze świata e-Sportu to niejedyne aspekty jakimi dzielimy się z wami.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl